Великденско изложение на производители и занаятчии подготвят в Община Добричка

09.03.2026

Големият интерес от страна на участниците и посетители по време на проведените изложения в Община Добричка досега, мотивира общинското ръководство да организира Великденско изложение на производители и занаятчии. То ще се проведе на 7 април (вторник)от 10:00 до 18:00 часа пред Концертна зала Добрич / Органова зала/  на площад „Цар Борис ІІІ“.

Поканени за  участие са производители и занаятчии с настоящ или постоянен адрес в община Добричка и/или осъществяващи дейността си на територията на общината.

Великденското изложение има за цел да популяризира и да предостави възможност производители и търговци на храни, напитки и занаятчийски стоки от общината, да представят своята продукция. Възможността за директен контакт с производителите ще даде на посетителите полезна информация за предлаганите продукти.

Целта на изложението е да се даде възможност на всеки един участник сам да представи продуктите, които произвежда или изработва, да се стимулира и промотира тяхната дейност.

Изложението ще бъде официално открито от кмета на Община Добричка г-жа Соня Георгиева.

Заявки за участие /по образец/ се подават в Община Добричка, Център за услуги и информация, стая 105  в срок до 25.03.2026 г.


предишна
следваща
Информационна кампания €вро 2026
Нагоре